Usługa dedykowana dla osób fizycznych, która polega na kompleksowym doradztwie prawnym we wszystkich sferach życia, a mianowicie w życiu prywatnym, rodzinnym oraz zawodowym. 

Tego typu usługą powinny zainteresować się osoby, która mają już ustabilizowaną sytuację finansową, albo są w trakcie rozwoju zawodowego i jednocześnie zaczynają dostrzegać niebezpieczeństwa prawne, jakie mogą pojawiać się w kontekście ich majątku, a także chcą zabezpieczyć siebie i bliskich. Powinni o tej usłudze pomyśleć zwłaszcza właściciele nieruchomości, wspólnicy spółek, przedsiębiorcy, członkowie zarządów, menedżerowie, czy osoby publiczne. 

Profesjonalny doradca prawny przeanalizuje kompleksowo sytuację danej osoby, zapoznana się z jej oczekiwaniami oraz przeanalizuje dostępne rozwiązania prawne w zależności od celu, na osiągnięciu którego zależy klientowi. Uwzględni przy tym zarówno kwestie związane z prowadzoną działalnością zawodową, ale także zagadnienia z zakresu prawa rodzinnego, spadkowego, a w razie potrzeby także podatków. Klient może liczyć na opracowanie niezbędnych umów i innych dokumentów, które pozwolą mu spojrzeć z większym spokojem w przyszłość. 

blank
Call Now Button